Vital Hair

Nareszcie moje włosy przestały mi wypadać – Vital Hair opinie o skutecznym rozwiązaniu na wypadające włosy

Vital Hair opinie – moje problemy z włosami pojawiły się znikąd!

Jestem kobietą, dlatego problem, o którym napiszę, będzie jeszcze bardziej szokujący i przerażający. Mam dopiero 38 lat, a włosów na głowie mam mniej niż niejeden mężczyzna w tym samym wieku. Nie wiem, dlaczego włosy zaczęły mi wypadać, nie zmieniło się w moim życiu nic, co mogłoby na to wpłynąć. Odżywiam się zdrowo, na nic nie choruję, uprawiam sport. Jestem ogólnie aktywnym człowiekiem, ale dbam także o swoje ciało z zewnątrz. Używam dobrych kosmetyków, w tym właśnie produktów do włosów. Nie kupuję byle jakich szamponów czy odżywek, aczkolwiek nie wydaje mi się też, żeby miało to znaczenie – przecież włosy nie powinny wypadać garściami, niezależnie od tego czy produkt, którego używamy do ich mycia kosztuje 3 złote czy 50! Nie stąd bierze się wypadanie, zwykle ma ono związek z hormonami albo właśnie jakąś chorobą.

Vital Hair opinia – lekarze nie wiedzieli jak mi pomóc!?

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam na szczotce i wannie sporą ilość włosów, pomyślałam, że to tylko przesilenie – w końcu zgadzało się z porą roku. Ale z każdym dniem, tygodniem i miesiącem, problem się nasilał i już nie mogłam udawać, że nic się nie dzieje, ani zrzucać winy na pogodę za oknem. Zapisałam się do dermatologa, żeby zbadał moją skórę głowy, pomyślałam, że być może mam jakieś uczulenie, o którym nie wiem. Ale zmiana szamponu także niczego nie zmieniła, a lekarz nie potwierdził moich przypuszczeń. Wszystko było okej. Na kolejną konsultację zapisałam się do lekarza rodzinnego, który zlecił mi badania hormonów. Czekałam na wyniki, jednocześnie mając nadzieję, że w końcu wszystko się wyjaśni i będę mogła walczyć z wypadającymi włosami i zakolami, które zaczęły przybierać coraz większe rozmiary. A jednak i tym razem dowiedziałam się, że z poziomem hormonów nie ma żadnych nieprawidłowości. Lekarze ze zrezygnowaniem opuszczali ręce.

Vital Hair opinie – jedyny preparat, który uratował moje włosy…

A ja z każdym dniem czułam się gorzej. Moje gęste kiedyś włosy, przerzedziły się zupełnie, a na środku głowy zaczęły robić się prześwity. Zrozumiałam, że to już nie są żarty i po prostu zaczynam łysieć. Skoro żadne szampony i odżywki nie pomagały, postanowiłam sięgnąć po suplementy diety, które w końcu są tak reklamowane, zarówno w telewizji jak i internecie. Nie wiedziałam co wybrać, zapytałam na forum. Najwięcej opinii dostałam na temat kapsułek VitalHair Advanced, więc czym prędzej je zamówiłam. Oczywiście wcześniej przejrzałam internet i recenzje, ale Vital Hair opinie ma znakomite. Zaczęłam je brać zgodnie z zaleceniami producenta, po 2 kapsułki dziennie. Kiedy komuś o tym mówiłam, wszyscy komentowali to podobnie, że sami stosowali różne suplementy, ale nic nie pomagało. Trochę mnie to dołowało, ale nie dawałam za wygraną.

Vital Hair opinia – jestem szczęśliwa, że w końcu rozwiązałam swój problem!

Po kilku tygodniach stosowania VitalHair Advanced zauważyłam, że na głowie pojawiają się nowe włosy, a tych na szczotce i w wannie jest znacznie mniej. W końcu całkowicie przestały wypadać, a zakola powoli przestawały być widoczne – suplement VitalHair Advanced pobudził cebulki włosów i wszystkie “placki” na głowie zostały wypełnione. Mijały kolejne miesiące, a moje włosy zrobiły się tak gęste i lśniące jak nigdy. Porzuciłam straszne myśli o łysieniu i o tym, że będę musiała chodzić w chustkach w wieku niecałych 40 lat. Jestem dumna z moich włosów i szczęśliwa, że udało mi się zwalczyć mój problem. Dlatego bardzo polecam VitalHair Advanced każdemu, komu przeszkadza przerzedzanie się włosów, łysienie i wypadanie. Efekty są naprawdę powalające, szybko zauważycie różnicę.

Vital Hair

Po informacje na temat preparatu oraz w celu jego zakupu zapraszamy na stronę vitalhair.pl

6 myśli na temat “Nareszcie moje włosy przestały mi wypadać – Vital Hair opinie o skutecznym rozwiązaniu na wypadające włosy

  1. Testowałam wiele preparatów na porost włósów i jak na razie to jeden z moich ulubienców. 🙂 Fajnie, ze dodatkowo odżywia również rzęsy i paznokcie.

    1. Ja noszę hybrydy, wiec tego nawet nie zauważyłam. Za to moja manikiurzystka pytała, czy zmieniałam coś w diecie bo mam mocniejsze paznokcie. Nie połączyłam faktów i troche zaskoczyło mnie to pytanie, ale teraz juz wiem ze to może być TO 😀

Dodaj komentarz