capsiplex opinie

Capsiplex – opinie na forum

Capsiplex to tabletki, które mają wspomóc nas w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów. Preparat jest dedykowany osobom, które nie mają czasu na aktywność fizyczną i dietę. Tabletki Capsiplex mają działać szybko i dawać zadowalające efekty. Środek ma przyspieszać tempo przemiany materii oraz spalać tkankę tłuszczową. Producent zapewnia, że jest to skuteczny i bezpieczny środek, który umożliwi zrzucenie kilogramów bez efektu jo-jo.

Preparat dodatkowo ma zmniejszać apetyt i pomóc zbudować masę mięśniową. Podstawowym składnikiem preparatu jest kapsaicyna, która ma za zadanie podwyższać temperaturę ciała i przyspieszać proces spalania tkanki tłuszczowej. Pozostałe składniki to m.in.:

  • l-arginina,
  • kofeina,
  • piperyna,
  • witamina B3.

Preparat Capsiplex jest dostępny w przeliczeniu z USD za cenę około 135 pln. Tyle płacimy za jedno opakowanie, które wystarcza na 1 miesiąc kuracji. Tabletkę należy spożywać raz dziennie, na około 30 – 60 minut przed rozpoczęciem aktywności fizycznej. Z tego, co udało nam się ustalić, można go kupić wyłącznie na stronie internetowej producenta. Nie jest dostępny stacjonarnie w aptekach ani na aukcyjnych portalach internetowych.

capsiplex opinie

Przeglądając fora i portale opiniotwórcze, staraliśmy się dotrzeć do recenzji zweryfikowanych i rzetelnych użytkowników. Poniżej przytaczamy kilka z nich:

Mariola, 32 lata: “Staram się schudnąć od pół roku, ograniczając słodycze i tłuste potrawy. Zaczęłam stosować Capsiplex miesiąc temu. Pomimo przebytej jednej kuracji, na razie nie zauważyłam spadku kilogramów. Planuję jeszcze rozpocząć jakąś aktywność fizyczną. Mam nadzieję, że wtedy zobaczę efekty. Nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji, ale raczej nie zdecyduję się na zakup kolejnego opakowania tabletek Capsiplex.”

Wojciech, 35 lat: “Po kilku nieudanych próbach odchudzania zdecydowałem się spróbować czegoś nowego. W internecie natrafiłem na reklamę tabletek Capsiplex. Pomyślałem, że nie mam nic do stracenia i zamówiłem jedno opakowanie na próbę. Niestety tabletki okazały się kolejnym niewypałem. Pomimo codziennego stosowania na razie nie widzę efektów. Stanowczo nie polecam tych tabletek.”

Marta, 42 lata: “Niestety mogę potwierdzić, że Capsiplex to strata czasu i pieniędzy. Pomimo regularnych ćwiczeń dwa razy w tygodniu, nie widzę żadnego działania tych tabletek. Jedyne co udało mi się osiągnąć w kwestii odchudzania, zawdzięczam sobie i swojej ciężkiej pracy.”

Podsumowując, opinie na temat tabletek Capsiplex są w przeważającej mierze negatywne. Według nich tabletki Capsiplex nie mają działania odchudzającego oraz budującego masę mięśniową, tak jak obiecuje producent. Z tego względu nie polecamy zakupu tego preparatu.capsiplex efekty

 

Zobacz też:

Afrykańskie Mango na odchudzanie Opinie – historia naszej czytelniczki

Slimetrol, dobre rozwiązanie na odchudzanie?

Jedna myśl na temat “Capsiplex – opinie na forum

  1. Na kafeterii widziałam podobne opinie, a szkoda bo juz myślałam ze uda mi się zrzucić troche ciałka przed urlopem :/

Dodaj komentarz