Snail Farm – opinie, skuteczny krem na zmarszczki?

Naturalne kosmetyki z dnia na dzień zyskują popularność, dlatego kobiety coraz częściej po nie sięgają. W zwalczaniu zmarszczek pomóc ma serum Snail Farm – krem zawierający śluz ślimaka. Jak deklaruje producent, jego lecznicze właściwości mają pobudzić skórę do produkcji kolagenu i tym samym spowodować ujędrnienie skóry.

 

Konsekwencją tego ma być spłycenie zmarszczek i uzyskanie świeżego i młodego wyglądu cery – a wszystko to dzięki codziennemu stosowaniu kosmetyku. W składzie produktu Snail Farm, oprócz śluzu ślimaka, ma się znaleźć:

  • wyciąg z lukrecji,
  • algi morskie,
  • kolagen.

Serum ma być skuteczne nie tylko na głębokie zmarszczki, ale także na wszelkiego rodzaju zaczerwienienia i przebarwienia oraz zmiany trądzikowe.

Snail Farm – opinie, czyli co mówią użytkownicy.

 

Znaleźliśmy opinie, które demaskują działanie kremu. Użytkownicy z reguły nie są zadowoleni i zwracają uwagę na nieadekwatność jakości do ceny produktu — za jeden słoik tego kosmetyku trzeba zapłacić prawie 170 złotych.

Użytkowniczka Dorisska pisze:

Kupiłam, stosowałam tak, jak każe producent — czyli na oczyszczoną skórę. Dodatkowo masowałam twarz specjalną rolką, robiłam nawet “jogę twarzy”… Ale efektów tak spektakularnych jak mówi opakowanie nie ma. A szkoda, bo za tą cenę miałabym już zabieg u kosmetyczki, który na pewno byłby bardziej skuteczny!!

Joann2711 również niepochlebnie wypowiada się o serum Snail Farm:

Masakra, nie dość że dziwnie pachnie, to jeszcze zostawia takie nieprzyjemne uczucie ciągnięcia… jedyny plus to nawilżenie. Ale nie wiem, jak jeden krem miałby jednocześnie zwalczać i trądzik, i zmarszczki… Może byłabym bardziej zadowolona, gdybym wydała na niego dwa razy mniej. Mega się zawiodłam ;/

Można znaleźć też neutralne opinie:

Nie wiem sama. Nie jest jakiś nie wiadomo jak skuteczny… Ale też krzywdy mi nie zrobił. Całe szczęście dostałam go od młodszej siostry na urodziny, więc żadna strata. Szkoda tylko, że ludzie wierzą, że głębokie zmarszczki można usunąć za pomocą kremu… Liczyłam, że chociaż zniweluje moje płytkie zmarszczki na czole, ale niestety się przeliczyłam. Bubel.

 

snail farm opinie

 

Serum Snail Farm – bubel!

Jak pokazują opinie — ani cudowne ekstrakty z lukrecji, ani główny składnik — śluz ślimaka — nie są skuteczne na głębokie zmarszczki. Około 70% użytkowniczek zdecydowanie podkreśla, że nie poleciłoby produktu swojej koleżance. Producent deklaruje skuteczne działanie produktu w walce z różnymi problemami z cerą — trądzikiem, zmarszczkami, wysypką…

Jak wiadomo, nie można mieć wszystkiego, jednak po zastosowaniu kremu Snail Farm jednego jest mniej… pieniędzy w portfelu.

Dodaj komentarz