simpilc opinie

Simplic opinie – wysokobiałkowy koktajl na odchudzanie??

Simplic to wysokobiałkowy koktajl, który wspomaga odchudzanie – producent zapewnia, że pozytywne skutki osiągane mają być za pomocą opuncji figowej. Środek ma za zadanie zmniejszać apetyt, a także ilość kalorii, które są dostarczane do organizmu. Wedle zapewnień, wspomaga poprawny metabolizm tłuszczów i odpowiedni poziom glukozy we krwi.

Zawiera również inne ważne dla organizmu składniki takie jak błonnik czy wiele różnych witamin, co według producenta ma sprawić, że osoba spożywająca koktajl będzie mniej zmęczona i żwawsza, w chwili, kiedy zazwyczaj odchudzanie potęguje zupełnie odmienne procesy.simplic opinie

Liście moringa na odchudzanie? Moring Slim Opinie

 

Simplic ma pomóc zgubić zbędne kilogramy, a jednocześnie nie rezygnować z przyjemności jaką daje jedzenie. Czy to jednak w ogóle jest wykonalne? Przeszukaliśmy najpopularniejsze fora takie jak np. vitalia czy kafeteria, aby znaleźć rzetelne opinie osób które miały okazje stosować ten “cudowny środek”. Simplic można zakupić jedynie na stronie producenta, a nie w stacjonarnych aptekach.

Opinie klientów

“Nie lubię chodzić na siłownię i uprawiać sportu, a jednocześnie chciałabym zgubić parę kilogramów. Szukałam czegoś, co ułatwi mi odchudzenie bez wyrzeczeń. To jednak nie możliwe! Opuncja figowa to nie żaden cudowny proszek, a zapewnienia, że spowoduje ona utratę wagi jest mydleniem oczy naiwnych klientów. Odchudzanie zawsze nosi za sobą przestrzeganie diet lub wysiłek fizyczny, ten środek, który miał pomóc iść na skróty, nie pomaga” Ania (kafeteria.pl)

 

“Nie dajcie się oszukać fałszywym zapewnieniom klienta! Ten środek nie działa w ten sposób, w jaki mówi o nim producent. Odchudzanie to ciągła praca nad własnym organizmem, nie da się połączyć go z takim samym jak zawsze trybem życia pijąc czasami witaminowy koktajl. W moim przypadku spożywanie tego produktu nie dało oczekiwanych rezultatów, waga została taka sama, jak zawsze. Aby schudnąć, musiałam sięgnąć po inne preparaty oraz zacząć regularne ćwiczenia na bazie znalezionych w internecie programów treningowych. Nie można wierzyć w diety-cud, niestety one nie działają.” Agnieszka (vitalia.pl)

 

“Jestem mężczyzną w średnim wieku, chciałem zrobić coś ze swoim wyglądem, ponieważ nie jestem usatysfakcjonowany swoją sylwetką. Lata spędzone w pracy przy biurku i zero aktywności fizycznej zrobiły swoje, więc przy pomocy koktajlu chciałem coś zmienić. Niestety, to się nie udało. Nie widziałem żadnej różnicy po miesiącu stosowania, więc z perspektywy czasu uznaje ten czas za stracony” Marek (manshealth.forum.pl)

 

Podsumowanie

 

Simplic jest suplementem nieskutecznym, którego działanie nie współgra z tym, co obiecuje jego producent. Zdecydowanie odradzamy jego kupno, tym bardziej że na rynku znajduje się już wiele nie tylko skutecznych ale i znacznie tańszych preparatów. Zobacz:

Najlepszy po ciąży – Reducer Thermo Extreme opinie – skuteczny preparat na zbędne centymetry

Dodaj komentarz