tibbatea active joint opinie

Tibettea Active Joint – składniki i działanie.

Osteochondroza, to stopniowa degeneracja krążków międzykręgowych. Jest to dość częste schorzenie kręgosłupa, które pojawia się wraz z wiekiem lub na skutek siedzącego trybu życia, otyłości, przeciążenia fizycznego oraz wielu innych czynników. Dolegliwości dotyczące kręgosłupa i stawów są bardzo uciążliwe i bolesne.

 

Coraz częściej też cierpią na nie osoby młode. Na rynku pojawiają się różne nowe specyfiki, mające pomóc w leczeniu schorzeń kręgosłupa i stawów. Czy Tibettea Active Joint może je wyleczyć?

 

Tibettea Active Joint, to herbata zawierająca starannie wyselekcjonowane lecznicze zioła, mające działać przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Jej głównym zadaniem jest leczenie schorzeń układu kostno-szkieletowego oraz regeneracja mikrouszkodzeń. Zioła w niej zawarte są bogate w witaminy i minerały, mające pomóc w utrzymaniu stawów w dobrej kondycji.

 

Producent zapewnia, że herbata Tibettea Active Joint ma przyspieszyć proces regeneracji kości, chrząstek i stawów, pozytywnie wpływać na sprężystość krążków międzykręgowych, a także stymulować metabolizm kręgosłupa.

 

Bazuje ona na starej recepturze tybetańskich mnichów. Znajdują się w niej rośliny, takie jak: zielona herbata, oman, rzepik, lukrecja, korzeń łopianu, liście brzozy, tymianek, pokrzywa i kocimiętka. Producent gwarantuje ich skuteczne i bezpieczne działanie. Dodatkowo produkt ten ma już w pierwszych dniach stosowania łagodzić stany zapalne i dolegliwości bólowe. Należy go stosować przez minimum półtora miesiąca. Herbata Tibettea Active Joint nie jest dostępna w aptece. Można ją nabyć wyłącznie poprzez stronę producenta.

Zobacz też:

Flexa care – opinie, z ratunkiem na bóle stawów

Tibettea Active Joint – opinie.

Produkt Tibettea Active Joint jest nowością na rynku i nie posiada jeszcze zbyt wielu opinii. Znaleźliśmy jednak kilka z nich na forach internetowych. Poniżej cytujemy wybrane opinie:

 

Weronika, lat 35: Jakiś czas temu zaczęły dokuczać mi migreny i bóle odcinka szyjnego kręgosłupa. Postanowiłam najpierw sięgnąć po herbatę ziołową Tibettea Active Joint, żeby uniknąć brania leków. Początkowo ból się zmniejszał i migreny zniknęły. Później wszystkie objawy wróciły. Może mój organizm przyzwyczaił się do ziół. Wielka szkoda, że jednak będę musiała szukać czegoś innego.

 

Dariusz, lat 49: Bóle stawów to od paru lat moja codzienność. Pracuję fizycznie i niestety bardzo źle wpływa to na mój stan zdrowia. Stosowałem wiele różnych preparatów, ale żaden nie przyniósł pożądanych efektów. Kolega podsunął mi pomysł, żebym spróbował herbaty Tibettea Active Joint. W ogóle mi nie pomogła, choć stosowałem ją 2 miesiące. Stawy nadal bolą.

 

Tadeusz, lat 56: Niedawno dopadł mnie dokuczliwy ból pleców. Korzystałem z różnych maści i kremów, byłem u różnych specjalistów, a ból nadal powracał. Żona zamówiła dla mnie w internecie herbatę Tibettea Active Joint. Po ponad miesiącu poczułem lekką ulgę, ale spodziewałem się większej poprawy. Nadal nie mogę się schylać bez poczucia dyskomfortu. Bardzo się rozczarowałem tym specyfikiem.

 

Tibettea Active Joint – czy działa?

 

Powyższe opinie sugerują, że herbata Tibettea Active Joint nie jest zbyt pozytywnie odbierana przez jej użytkowników. Większość osób nie zauważyła większej poprawy swojego stanu zdrowia. Dodatkowo produkt ten nie zlikwidował dolegliwości bólowych ani w żadnym z podanych przypadków nie wyleczył osteochondrozy. Preparat Tibettea Active Joint nie jest więc dobrym rozwiązaniem dla osób, które cierpią na schorzenia układu kostno-szkieletowego.  Porównując opinie i recenzje możemy polecić wam inny preparat na dolegliwości kostno stawowe  Harpagon Forte Max – czytaj tutaj.

Ból stawów i mięśni vs ja (0:1) – Harpagon Forte Max opinie – czyli o skutecznym i naturalnym rozwiązaniu na bóle stawów i mięśni

Dodaj komentarz