valufix opinie

Recenzja – Valufix

Valufix to aparat korekcyjny na haluksy. Produkt ten ma zadbać o poprawę zdrowia u każdego, kto po niego sięgnie niezależnie od stadium choroby. Prosty mechanizm, według obietnic producenta pomaga poradzić sobie z haluksami, wyeliminować zwyrodnienie i wszelkie kłopotliwe objawy z nim związane.

Aby urządzenie działało poprawnie trzeba je nosić przynajmniej 7-8 godzin dziennie, co dla wielu osób jest może być sporym utrudnieniem, np. dla osób aktywnych zawodowo. Valufix jest dostępny jedynie w sprzedaży internetowej, nie dostaniemy go w tradycyjnych aptekach co może być niemałym utrudnieniem dla osób starszych, nieobeznanych z technologią komputerową.

 

Producent zapewnia jednak, że wysoka skuteczność działania urządzenia jest arta tych i innych niedogodności, związanych z zakupem i stosowaniem Valufix. Jak jest naprawdę? Postanowiłam wnikliwie przeszukać opinie w sieci, aby zrewidować te obietnice. Od razu podkreślę, że przeszukując fora nie brałam pod uwagę opini z nowo założonych kont z jednym komentarzem. Nie jest tajemnicą, że zazwyczaj nie jest to nic innego, jak nieuczciwe działanie konkurencji.

 

Negatywne opinie użytkowników

 

Szukajac więc dowodów na skutecznośc aparatu valufix, brałam pod uwagę tylko opinie od rzetelnych i stałych użytkowników określonych for i stron internetowych. Niestety, znalezione Opinie od użytkowników i testerów aparatu korekcyjnego nie są zbyt pozytywne.

Ania (żródło kafeteria.pl):

“Aparat nie działa, stosowałam go zgodnie z założeniami, jednak nie zauważyłam żadnej poprawy. Haluksy dalej mi doskwierają, a ból ani trochę nie ustąpił, aparat podczas noszenia wywoływał jedynie dodatkowy dyskomfort, ponieważ jest wykonany ze sztucznych materiałów”,

Marek (medionet.pl):

“Jestem rozczarowany działaniem aparatu, dużo obietnic a efektów żadnych :/ strata kasy i czasu”,

Janusz (zdrowie.gazeta.pl):

“Niestety urządzenie nie działa. Stosowałem je przez długi czas, a objawy nie ustały, może przez kilka pierwszych dni czułem minimalnie mniejszy ból, ale potem wszystko wróciło do normy, więcej nie dam się tak nabrać i wam też radzę uważać”.

 

Jak widać wyraźnie opinie jasno wskazują na to, iż urządzenie nie przynosi nawet najmniejszych efektów w postaci zmniejszania bólu, o zmniejszeniu deformacji stopy nie mówiąc.To nie pierwszy taki produkt, dlatego też radzimy ostrożnie podchodzić do podobnych aparatów i zawsze czytać opinie w sieci.

 

Valufix – kupić czy nie kupić?

 

Na podstawie zebranych opinii śmiało można stwierdzić fakt, że Valufix jest aparatem korekcyjnym na haluksy, który nie jest godny uwagi klientów. W świetle znalezionych opinii można postawić tezę, że w rzeczywistości nie łagodzi bólu i nie okazuje się być funkcjonalnym urządzeniem. Naszym zdaniem jest to po prostu nieodpowiedni wybór na wszelkie kłopoty z haluksami, więc warto się dwa razy zastanowić nad takim zakupem, zanim wyda się pieniądze i będzie się tego żałowało. Na rynku jest wiele skuteczniejszych urządzeń, co potwierdzają opinie użytkowników, dlatego Valufix powinien zostać skreślony już na samym starcie.

Dodaj komentarz