asami serum

ASAMI SERUM OPINIE – skuteczny preparat na łysienie??

Łysienie to problem, który może mieć wiele różnych powodów. Zazwyczaj przyczynami są zmiany hormonalne, działanie leków lub silny stres. Mężczyźni, którzy łysieją, często sięgają po produkty, które mają zapobiec utracie włosów i spowodować ich wzrost. Kupują je w aptece lub drogerii.

Jednym z takich produktów jest serum Asami.  Producent deklaruje, że już po pierwszym zastosowaniu produkt “pomaga rozwiązać problem utraty włosów”, dzięki takim składnikom, jak wyciągi z roślin: utrica dioica i żeń szenia. Ekstrakty te mają regulować aktywność gruczołów odpowiedzialnych za wzrost włosów, sprawiać, że odrastające włosy będą mocniejsze, a te już istniejące-grubsze i silniejsze.

ZOBACZ TEŻ:  Zatrzymaj łysienie – 5 najlepszych sposobów na zdrowe i gęste włosy

Producent gwarantuje skuteczność produktu, którą mają potwierdzać “niemieckie instytucje certyfikujące”. Jakie? Nie wiadomo…
Znaleźliśmy opinię produktu i wypowiedzi klientów, którzy przez kilka tygodni używali serum Asami na zapobieganie łysienia oraz zagęszczenie i wzmocnienie włosów. Większość z nich była niestety negatywna. Użytkownicy serum Asami nie zauważyli żadnej poprawy po stosowaniu produktu lub zanotowali delikatne uniesienie włosów.

 

Poniżej przytaczamy kilka z opinii, na które natrafiliśmy w sieci:

Myr00n (forum.o2.pl)

“Nic specjalnego się nie wydarzyło. Nie zauważyłem, żeby włosów było więcej. Moje zakola są nadal ta głębokie, jak były. Czuję się trochę zawiedziony, bo zaufałem produktowi z certyfikatami i o potwierdzonej działalności. Pieniądze wyrzuciłem w błoto…”

Danny91 (forum.pomesku.pl)

“NIE POLECAM!! Zawsze miałem słabe włosy, ale 3 lata temu zaczęły się przerzedzać. Kupiłem to serum przez internet, bo próbowałem już różnych produktów z apteki, z marnym skutkiem…. Jedyne co się stało po zużyciu całej butelki, to włosy są trochę bardziej uniesione. Mam dłuższe włosy, bo chciałem ukryć zakola, ale chyba nie ma już dla mnie ratunku. Szkoda, bo mam 27 lat i to wyraźnie mnie postarza. Wydałem 150 zł, bo uwierzyłem reklamie…”

Ola1228 (forum kafeteria.pl)

“Mój tata dostał od nas to serum na urodziny. Oprócz tego, że pachnie dość ładnie, nic dobrego nie można powiedzieć o Asami. Zwykły spray, który nie powinien kosztować więcej niż 20 zł. Jedna wielka ściema :(“.

Czy warto kupić serum Asami, środek, którego zadaniem jest leczenie łysienia u mężczyzn? Z powyższych opinii, które są tylko kroplą w morzu, wynika, że nie. Serum według użytkowników nie ma zadeklarowanego przez producenta działania powstrzymującego łysienie. Ponad 80% osób, które kupiło preparat, jest zawiedzionych jego działaniem i zaznacza, że nie zamierza kupić go ponownie.

 

Odwołując się do naszego doświadczenia oraz opinii wysyłanych nam przez czytelników możemy wywnioskować, że znacznie lepszym wyborem będzie suplementacja od wewnątrz preparatem Vital Hair.

ZOBACZ:

Nareszcie moje włosy przestały mi wypadać – Vital Hair opinie o skutecznym rozwiązaniu na wypadające włosy

 

Aby wzmocnić jego działanie warto zastosować również dietę bogatą w biotynę, poniżej prezentujemy ciekawą infografikę z listą żywności bogatej w ten składnik. 🙂

SPOSOBY NA ŁYSIENIE

 

 

2 myśli na temat “ASAMI SERUM OPINIE – skuteczny preparat na łysienie??

Dodaj komentarz